kebab na wynos Rzeszów

Restauracje- kebaby Rzeszów

Dla wszystkich miłośników kebabów, którzy mieszkają w Rzeszowie przygotowaliśmy ranking obejmujący najlepsze w mieście kebaby. Rzeszów ma doskonałe restauracje z kebabem, my wybraliśmy 10 najlepszych.

Lista najlepszych kebabów w Rzeszowie obejmuje miejsca, gdzie zjesz kebsa na miejscu, zamówisz na wynos i na dowóz. Możesz też sprawdzić, gdzie jest świetna pizza w Rzeszowie.

Ranking top 10 kebabów w Rzeszowie – kryteria

Naszą listę – top 10 kebabów w Rzeszowie opracowaliśmy w oparciu o następujące kryteria:

  • smak oraz jakość składników;
  • atmosfera, wystrój w restauracji, a także komfort;
  • stosunek ceny kebaba do jakości;
  • obsługa w lokalu i przy dowozach;
  • czystość i higiena lokalu.

Zapraszamy na sprawdzenie wszystkich miejsc samemu i spróbowanie wszystkich kebabów. A na weekend wybierz się do Wrocławia, mamy tez w tym mieście stworzony ranking kebabów.

kebab w restauracji

Kebaby Rzeszów- Najlepsze TOP 10

Efes Kebab w Rzeszowie

Efes Kebab to turecki kebab, który mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 36, który cieszy się bardzo dużym uznaniem i popularnością wśród klientów. Mięso w kebabie jest tu smaczny, a do tego świetne warzywa i sosy. Kebsa można tu zjeść na miejscu, zamówić na wynos, jest też opcja na zamówienie z dowozem.

Dara Kebab

Restauracji z kebabem Dara jest w Rzeszowie kilka, jednak ta przy ulicy Grunwaldzkiej cieszy się zdecydowanie największą popularnością i najlepszymi opiniami. Kebaby podawane są z dużą ilością mięsa o wysokiej jakości – czy to kurczaka, czy też baraniny. Wśród wielu mieszkańców Rzeszowa ton najlepszy kebab w mieście. Kebab dostępny na miejscu i na dowóz.

Side Kebab

Side, który znajduje się przy ulicy Jana Matejki 11 mógłby również wystartować w rankingu na najlepsze restauracje orientalne. Lokal ma przykuwający wzrok wystrój, a atmosfera zdecydowanie zachęca do spożycia pysznego posiłku na miejscu. Nie jest to typowy lokal z kebabem i ma świetne opinie klientów.

Kebab Völcan

Kebab Völcan oferuje smaczne kebaby w miłym i bardzo schludnym lokalu z bardzo uprzejmą obsługą. Mięso oraz warzywa i są tu zawsze świeże, a porcje odpowiednio duże – to wszystko przy rozsądnych cenach. Co przekłada się na dobre oceny tego lokalu. Restauracja znajduje przy ulicy Goździkowej 11.

Wilu Kebab w Rzeszowie

Wilu Kebab w Rzeszowie znajduje się w centrum handlowym Nowy Świat przy ulicy Krakowskiej 20. Ten przyjemny lokal klienci bardzo chwalą sobie za dużą czystość i dobrą obsługę. Ponadto na korzyść tego miejsca przemawiają też duże porcje kebabów oraz niezwykle smaczne kompozycje składników.

Volt Kebab

Volt Kebab to restauracja z kebabem, która mieści się przy ulicy Wincentego Pola 6a. Uchodzi wśród mieszkańców Rzeszowa za jeden z najlepszych kebabów w mieście. Porcje są tu duże i przyrządzane ze świeżych składników. Obsługa restauracji jest bardzo miła i profesjonalna, kebaba możne też zamówić na dowóz.

Kebab Davis

Kebab Davis zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej 20 to bardzo popularna restauracja wśród mieszkańców miasta. Miejsce to jest chwalone zwłaszcza za duże porcje przy stosunkowo niskich cenach. Składniki są tu zawsze świeże, a w menu są również inne, ciekawe i bardzo smaczne propozycje.

Kebab Pomarańczowa Budka

Restauracje z kebabem Pomarańczowa Budka mają świetne opinie wśród mieszkańców Rzeszowa, jest ich kilka, ale najlepsze opinie na ta przy ulicy Jana Matejki. To miejsce, gdzie podawane są  pyszne kebaby, przyrządzane ze świeżych składników na cienkim cieście typu pita. Dodatkowymi atutami tego miejsca są miła obsługa oraz korzystne ceny.

Karpat Kebab

W Rzeszowie jest sporo kebabów sieciowych i należy do nich Karpat Kebab – ma doskonałe opinie wśród klientów, a najlepszy lokal tej sieci znajduje się przy Rynku 25. Ma on wielu zwolenników, a największą popularnością cieszą się boxy z warzywami i mięsem. Jedzenie tu jest bardzo świeże, obsługa sympatyczna. Istnieje możliwość zamówienia z dowozem.

Mevlana Kebab

Mevlana Kebab uchodzi wśród Rzeszowian za jeden ze zdecydowanie najlepszych kebabów w mieście. Serwowane są tu pyszne kebaby ze świeżym mięsem oraz wyśmienitymi sosami za rozsądną cenę. Lokal znajduje się przy ulicy 3 Maja 5, można zjeść kebsa na miejscu, a także zamówić na wynos lub na dowóz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *